Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

Відділ освіти Олександрівської селищної ради вітає всіх із чарівним святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури -  Днем вишиванки!

08:49 20.05.2021

Вітаємо з перемогою у фаховому конкурсі!

Вітаємо Кострікову Світлану Леонідівну, вчителя історії та правознавства Очеретинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з перемогою в ІІІ (очному обласному) етапі конкурсу "Сучасний урок історії та правознавства в Новій українській школі" в номінації "Урок з історії".

16:37 17.05.2021

Спартакіада - 2021 серед допризовної молоді

29 квітня 2021 року на базі Очеретинського ЗЗСО  І-ІІІ ст. відбулося святкове відкриття  І етапу обласної спартакіади  серед допризовної молоді. Учасниками змагань стали  5 команд юнаків закладів освіти громади.

16:04 29.04.2021