Підручники отримано!

23 вересня 2020 року відповідно до попереднього замовлення заклади загальної середньої освіти Олександрівської селищної ради отримали безкоштовні підручники для 7 класу з Історії України, Всесвітньої історії та Інформатики.

13:31 24.09.2020

Підручники отримано!

25 серпня 2020 року відповідно до попереднього замовлення заклади загальної середньої освіти Олександрівської ОТГ отримали безкоштовні підручники для 3 класу та ігрові набори LEGO Play Box.

13:23 11.09.2020

Привітання з Днем Конституції України!

Щиро вітаємо з визначним державним святом - річницею прийняття Конституції України! Від усього серця ми бажаємо вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього.

09:28 26.06.2020

Привітання з Днем молоді!

Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

09:24 26.06.2020