Завершено професійний конкурс «Учитель року Олександрівщини – 2022»

Дата: 23.11.2022 09:48

Завершено конкурсне випробування «Дистанційний урок» фінального етапу професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022» (далі – Конкурс). 17, 18 листопада 2022 року у вебпросторі змагалися шість учасників Конкурсу в номінації «Початкові класи»; 21, 22 листопада 2022 року – три учасника в номінації «Фізична культура».

Фіналісти продемонстрували високий рівень професійної майстерності та поповнили скарбничку кращих педагогічних здобутків педагогів Олександрівщини.

У  п’ятницю, 25 листопада 2022 року, відбудеться Урочиста Церемонія  Нагородження переможців Конкурсу.