новини

Заходи до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На виконання листа Донецької облдержадміністрації від 26 серпня 2022 року №  0.1/6/1207/0/2 – 22 «Про заходи до Дня пам'яті захисників України, які загинули в  боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» 29 серпня 2022 року закладами загальної середньої освіти Олександрівської селищної ради були проведені заходи з метою відзначення Дня пам'яті захисників України:

13:05 30.08.2022