Вітаємо переможців! Урочиста Церемонія нагородження за підсумками професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022»

Дата: 25.11.2022 14:23

Фото без опису    Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

25 листопада 2022 року відбулася урочиста Церемонія нагородження переможців професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022» (далі – Конкурс).

Переможцями в номінації «Початкова освіта» стали:

І місце – Олена ШПАК (Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та Оксана МІЩЕНКО (Опорний заклад Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

ІІ місце –  Наталія  КАЗЮК (Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Переможцями в номінації «Фізична культура» стали:

І місце –  Наталія ЛІТВІНОВА (Петрівський ЗЗСО І-ІІ ступенів);

ІІІ місце -  Сергій БИКОВ (Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та Ірина ЄФИМЕНКО (Новоолександрівський НВК І-ІІ ступенів).

Переможців Конкурсу нагороджено Почесними грамотами відділу освіти Олександрівської селищної ради та вручено Сертифікати на отримання грошових премій від об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки  Олександрівської СТГ та Новодонецької СТГ.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших творчих злетів, натхнення та мирного неба!