Вітаємо переможців! Урочиста Церемонія нагородження за підсумками професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022»

Дата: 25.11.2022 14:23

25 листопада 2022 року відбулася урочиста Церемонія нагородження переможців професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022» (далі – Конкурс).

Переможцями в номінації «Початкова освіта» стали:

І місце – Олена ШПАК (Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та Оксана МІЩЕНКО (Опорний заклад Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

ІІ місце –  Наталія  КАЗЮК (Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

Переможцями в номінації «Фізична культура» стали:

І місце –  Наталія ЛІТВІНОВА (Петрівський ЗЗСО І-ІІ ступенів);

ІІІ місце -  Сергій БИКОВ (Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) та Ірина ЄФИМЕНКО (Новоолександрівський НВК І-ІІ ступенів).

Переможців Конкурсу нагороджено Почесними грамотами відділу освіти Олександрівської селищної ради та вручено Сертифікати на отримання грошових премій від об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки  Олександрівської СТГ та Новодонецької СТГ.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших творчих злетів, натхнення та мирного неба!