Завершено І етап професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини - 2022» . Попереду - фінал

Дата: 14.11.2022 14:18

Згідно з наказом начальника відділу освіти Олександрівської селищної ради від 24 жовтня 2022 року № 58/01 – 06 «Про  проведення  професійного конкурсу «Учитель року Олександрівщини - 2022»» продовжується щорічний професійний конкурс педагогів – новаторів.

Наразі завершено І етап конкурсу  «Майстер – клас». Учителі початкових класів та вчителі фізичної культури продемонстрували свою методичну компетентність, майстерність щодо ефективності використання пропонованих методів та прийомів, уміння володіти аудиторією.

Попереду  - фінал, конкурсне випробування «Дистанційний урок». Тож побажаємо успіху фіналістам!