Працюючи навчаємося: професійні «уроки» від переможців конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022»

Дата: 06.12.2022 16:37

Протягом тижня переможці конкурсу «Учитель року Олександрівщини – 2022» (далі – Конкурс) демонструють свої дистанційні уроки для всієї педагогічної спільноти громади із залученням педагогів у ролі учнів, а саме:

• 06 грудня 2022 року – Шпак Олена Вікторівна, Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, номінація «Початкова освіта»;
  • 08 грудня 2022 року – Міщенко Оксана Іванівна, Опорний заклад Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, номінація «Початкова освіта»;
  • 09 грудня 2022 року – Літвінова Наталія Олександрівна, Петрівський ЗЗСО І-ІІ ступенів, номінація «Фізична культура».

Метою творчого форуму є створення умов для обміну творчими ідеями та досвідом роботи переможців Конкурсу, удосконалення професійного потенціалу вчителів, збагачення їх власного цифрового освітнього арсеналу.

Досягнення конкурсантів викликають живий інтерес та зацікавленість не лише у колег – практиків, а й у лідерів громади, тих, хто є Вчителем не тільки за освітою, а й за покликанням та своїм громадянським обов’язком: активну участь у зазначених заходах бере Олександрівський селищний голова Борисевич Людмила Вікторівна. Це неабияк мотивує кожного вчителя та від самого початку налаштовує на ситуацію успіху: Я є, Я значу, Я зможу!

Ми пишаємося своїми педагогами і бажаємо їм подальших успіхів!