Вітаємо Дар’ю ГОНЧАРОВУ, практичного психолога Новоолександрівського НВК, з вагомою перемогою!

Дата: 15.02.2023 15:29

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20 вересня 2022 року № 845 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» (далі – Конкурс), ураховуючи листи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 07 липня 2022 року № 22.1/10-883, від 11 липня 2022 року № 22.1/10-892 та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби  системи освіти Олександріської селищної ради протягом жовтня – листопада 2022 року серед закладів загальної середньої освіти було проведено І (СТГ) етап Конкурсу.

Роботу переможниці І (СТГ) етепу ГОНЧАРОВОЇ Дар’ї, практичного психолога Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок», - дистанційну інтерактивну програму з профілактики тривожності у воєнний час «Антитривожна валіза» - було  направлено на ІІ (обласний) етап Конкурсу.

За результатами  проведеної роботи рішенням обласного журі  ГОНЧАРОВУ Дар’ю  визначено  переможницею та нагороджено Дипломом І ступеня. Авторську програму психологині  направлено для участі в ІІІ (всеукраїнському) етапі Конкурсу.

Ми пишаємося нашою колежанкою і дякуємо їй за професійне ставлення до  своєї роботи. Так тримати! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!