Відбувся семінар-практикум для вчителів математики

Дата: 14.02.2023 16:35

З метою розвитку професійної майстерності педагогів 14 лютого 2023 року Мирнодолинський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів провів  практичний онлайн-семінар для вчителів математики закладів освіти Олександрівської громади з теми «Впровадження інноваційних технологій дистанційного навчання на уроках математики».

Участь в онлайн-заході взяли: Світлана Дядюшева, директор Мирнодолинського НВК;  Олена Петренко, заступник директора; консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»; Петро Ніколенко, голова об’єднаної профспілки працівників освіти Олександрівської та Новодонецької ТГ; учителі  математики закладів освіти громади.

Світлана Дядюшева привітала присутніх та представила Аллу Шишову, старшого учителя математики вищої кваліфікаційної категорії.

Упродовж семінару Алла Шишова презентувала свій досвід роботи  та запросила колег до творчої лабораторії  «Діджиталізація в математичній освіті: нові тренди». Учасники семінару були долучені до спільної роботи, протягом якої активно співпрацювали. Колегам були запропоновані вправи, які вчитель використовує під час дистанційного навчання, та проаналізовані їх сильні сторони. Особливий інтерес у присутніх викликав  математичний додаток CeoCebra, який математики виявили бажання надалі використовувати в практичній діяльності.

Захід досяг своєї мети, присутні позитивно його оцінили.