Відбулася церемонія нагородження «Педагогічний оскар – 2021»

Дата: 01.10.2021 12:41

Напередодні Дня працівників освіти в громаді  відбулася традиційна церемонія нагородження освітян «Педагогічний оскар – 2021», де було представлено 24 номінації.  На червоній доріжці слави отримали визнання 103 номінованих педагогічних працівника закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, Центру дитячої та юнацької творчості, Дитячо – юнацької спортивної школи «Колосок», КУ «Інклюзивно – ресурсний центр», КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», відділу освіти, Олександрівського професійного аграрного ліцею, Олександрівської школи мистецтв.

Номінантів привітали керівники селищної ради, представники  органів самоврядування, старости, начальники відділів селищної ради. Вихованці ЦДЮТ та вокалісти народного ансамблю «Калинонька» подарували освітянам незабутні хвилини творчості і натхнення.

Особливі слова подяки освітяни висловлють об’єднаній організації  профспілки працівників освіти і науки Олександрівської і Новодонецької селищних територіальних громад, за сприяння якої відбулося свято, та начальнику відділу освіти Ірині Седлецькій  - головному режисеру дійства.

Зі святом вас, освітяни!