Відбулося засідання круглого столу за участю управлінців закладів освіти громади

Дата: 24.05.2024 13:21

24 травня 2024 року відділом освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики Олександрівської селищної ради проведено засідання круглого столу за участю начальника відділу СЕДЛЕЦЬКОЇ Ірини, консультантів КУ «Центр ПРПП» та управлінців закладів загальної середньої освіти громади з теми «Актуальні питання діяльності керівника закладу освіти».

Захід передбачав обговорення наступних питань:

-  організація та проведення атестації педагогічних працівників у 2023 – 2024 навчальному році. Аналітичний звіт (спікер - ЦИМБАЛЕНКО Тетяна,                                                       секретар атестаційної комісії ІІ рівня);

-   результативність участі закладів освіти в спортивно – масових заходах на обласному етапі (спікер - ЩЕТИНА Людмила, консультант КУ «Центр ПРПП»);

-    дотримання вимог Інструкції з діловодства у ЗЗСО (наказ МОН України від 25.06.2018 № 676 та протокольне доручення № 3 наради директорів закладів освіти селищної ради від 19.03.2021) (спікер - КУЦАК Ольга,                                          директор КУ «Центр ПРПП»).

Метою заходу було визначено пошук раціональних шляхів розв’язання актуальних проблем в організації освітнього процесу в умовах сьогодення.

Відбулася конструктивна партнерська розмова, результатом якої стало спільне визначення векторів щодо покращення якості та результативності роботи закладів освіти громади під час дії режиму воєнного стану.