Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 22.04.2024 09:14

19 квітня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики Олександрівської селищної ради. На засіданні головувала начальник відділу Ірина СЕДЛЕЦЬКА.

Атестаційною комісією ІІ рівня було розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників щодо визначення відповідності займаній посаді, присвоєння/підтвердження кваліфікаційних категорій.

2. Розгляд атестаційних матеріалів щодо визначення відповідності займаній посаді, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», підтвердження  педагогічного звання «старший учитель».

3. Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників щодо атестації на відповідність займаній посаді.

Члени атестаційної комісії активно, продуктивно працювали та прийняли об’єктивні рішення щодо атестації 10 педагогічних працівників закладів освіти громади (відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників (Наказ МОН №805 від 09.09.2022р.).

Засідання пройшло на високому організаційному рівні.