Відбувся семінар –практикум для вчителів початкових класів

Дата: 13.02.2024 09:36

09 лютого 2024 року на базі Мирнодолинського НВК відбувся онлайн - семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів освіти громади з теми «Технології зворотного зв’язку під час дистанційного навчання на уроках математики та читання».

Керівники закладу та вчителі – модератори (Ганна САМОЙЛЕНКО та Ольга КОСТЮЧЕНКО) визначили собі за мету наступне:

• довести необхідність та ефективність використання технологій зворотного зв’язку у навчанні;
  • показати доступність платформ та інструментів для створення завдань і отримання зворотного зв'язку;
  • стимулювати  впровадження технології зворотного зв’язку в умовах дистанційного навчання.

У теоретичному блоці були представлені  педагогічне панно «Золоті розсипи ідей та знахідок»  «Гра - шлях до виховання та підтримки інтересу школярів до математики» та презентаційний меседж «Технології зворотного зв’язку під час дистанційного навчання на уроках  читання».

А практикум-подорож «Технології зворотного зв’язку під час дистанційного навчання математики»  допоміг отримати навички щодо роботи з використанням сервісу AnswerGarden  для створення завдань і отримання зворотного зв'язку (Jigsawplanet (гра-головоломка); Kahoot  (онлайн-інструмент); дошка Jamboard (нові фішки); Google – малюнок; Slido – живі опитування; Interact  (онлайн-ресурс).

Налаштування на теплу, дружню, творчу атмосферу здійснили працівники КУ «Центр ПРПП» та директор закладу Світлана ДЯДЮШЕВА. Так тримати, колеги!