Олександрівщина взяла участь у проведенні телемосту «Українська мова – мова незламних» та спільному написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Дата: 27.10.2023 15:44

27 жовтня 2023 року  освітянська спільнота Олександрівщини взяла участь  у проведенні телемосту «Українська мова – мова незламних» та спільному написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня української мови та писемності.

Цьогорічні телеміст та Радіодиктант — це, перш за все, українська акція єднання. Сьогодні це надзвичайно важливо, тому що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це вияв поваги до нашої культури,  можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас.

Історія власного «Я» зберігає свою цілісність тільки у єдності зі своїм народом.

Вітаємо всіх з Днем української мови та писемності! Слава Україні!