Відбулися планові онлайн-засідання міжшкільних методичних об’єднань

Дата: 27.10.2023 14:30

Протягом 23 – 25 жовтня 2023 року відбулися чергові планові онлайн-засідання міжшкільних методичних об’єднань (ММО) керівників закладів освіти, учителів-предметників, практичних психологів, класних керівників та педагогів-організаторів .

Були розглянуті питання згідно з річним планом роботи ММО: аналіз освітнього процесу під час дистанційного навчання в умовах дії воєнного стану за вересень-жовтень 2023 року, необхідність надолуження освітніх втрат, атестація та підвищення кваліфікації  педпрацівників, робота з онлайн-сервісами та цифровими інструментами під час проведення онлайн-уроків, формування ключових компетентностей здобувачів освіти тощо.

Учасники заходу обмінялися думками щодо обговорюваних питань. Кожен з учасників збагатив власний методичний «кейс» прогресивними напрацюваннями, ідеями, трендами, технологіями. Формат і контент зустрічей викликав жвавий інтерес, сповнивши педагогів усвідомленням того, що вчитель дійсно є агентом освітніх змін в Україні.