10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я або День ментального здоров’я

Дата: 10.10.2023 16:38

Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного стану людини, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. Тому для підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я,  психологами закладів освіти Олександрівської СТГ  (К.Гуревич, Опорний заклад Очеретинський ЗЗСО, Гончарова Д., Новоолексвндрівський НВК І-ІІ ст., Щербак О., Опорний заклад Олександрівський  ЗЗСО І-ІІІ ст.) були   проведені заходи як педагогічних працівників так і співробітників апарату виконавчого комітету,   які допоможуть впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту.