25 серпня 2023 року Розпочав свою роботу V Конгрес освітян Олександрівщини – 2023 «Освіта Олександрівщини в умовах воєнного стану: виклики, проблеми, досягнення

Дата: 28.08.2023 16:27

Згідно з наказом начальника відділу від 22 травня 2023 року № 26/01 – 06 «Про підготовку та проведення V Конгресу освітян Олександрівщини – 2023»  25 серпня 2023 року розпочав свою роботу V Конгрес освітян   Олександрівщини – 2023 «Освіта Олександрівщини в умовах воєнного стану: виклики, проблеми, досягнення»  (далі – Конгрес). Форум буде працювати протягом двох днів.

25 серпня 2023 року відбулися засідання предметних міжшкільних методичних об’єднань у дистанційному форматі. Ключова тема першого дня Конгресу – проведення діалогу між учасниками з найбільш актуальних питань в освіті, пошук рішень проблемних ситуацій, обговорення й визначення найбільш ефективних шляхів організації освітнього процесу в умовах воєнного стану; презентація кращих практик розвитку конкурентноспроможної системи освіти громади.

Наскрізною лінією всіх зустрічей було визначено підвищення якості організації освітнього процесу в дистанційному форматі та посилення впливу національно – патріотичного виховання під час викладання всіх без винятку предметних галузей.