Дата: 02.05.2019 16:27

25-26  квітня 2019 року пройшов  етап  на рівні громади Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

80 учнів із 10  загальноосвітніх навчальних закладів району демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

Джури демонстрували муштровий впоряд, показували вміння володіти зброєю, долали смугу перешкод, змагались в перетягуванні линви, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, а також дивували своїми талантами. Мистецький конкурс-ватра «Слава героям!» продемонстрував готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України, істинний патріотизм усіх учасників міського етапу гри.

Переможці  (Очеретинський ЗЗСО - І місце, Петрівський ЗЗСО - ІІ місце, Олександрівський ЗЗСО - ІІІ місце) були нагороджені дипломами відділу освіти.