Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти селищної ради

Дата: 04.04.2023 16:26

04 квітня 2023 року в очному форматі  відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Олександрівської селищної ради. На засіданні головувала начальник відділу Ірина СЕДЛЕЦЬКА. Члени АК розглянули наступні питання:

1. Розгляд атестаційних матеріалів та клопотань атестаційних комісій І рівня щодо відповідності педагогічних працівників раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

2. Розгляд атестаційних матеріалів та клопотання атестаційної комісії І рівня щодо присвоєння педагогічному працівнику кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

3.   Розгляд атестаційних матеріалів та клопотання атестаційної комісії І рівня щодо відповідності педагогічного працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «учитель-методист».

4. Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників щодо атестації на відповідність займаній посаді.

Члени атестаційної комісії активно працювали та прийняли об’єктивні рішення щодо атестації 13 педагогічних працівників ЗЗСО громади.