Відділ освіти Олександрівської селищної ради Донецької області

Семінар - практикум для вчителів трудового навчання

    

                                                                                   «Усіма можливими засобами

                                                                                    потрібно пробуджувати у                                                                            

                                                                              дітей прагнення до знань»

                                                                                             Я. А. Коменський

 

             25 лютого 2020 року на базі філії Золотопрудського НВК І-ІІ ст. опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для учителів трудового навчання з теми «Елементи інтеграції на уроках трудового навчання».

             Метою семінару-практикуму було представлення сучасних розробок щодо впровадження елементів інтеграції навчання, яка охоплює цілісний навчально-виховний процес.

             Учитель трудового навчання Машков С.А. презентував свій досвід роботи, виставку робіт учнів закладу «Калейдоскоп виробів». Учасники семінару відвідали відкритий урок у 6 класі з теми «Виготовлення штучних квітів «Підсніжник» з гофрованого паперу».

               Педагоги прийняли участь у майстер-класі «Виготовлення штучних квітів методом орігамі». Наскрізною лінією заходу пройшла екологічна грамотність, уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами в рамках сталого розвитку, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя та здоров’я людини.

                Панувала атмосфера творчості, натхнення та прагнення до професійного зростання та самовдосконалення.  « повернутися до списку новин