Відбувся методичний практикум «Сучасні онлайн – інструменти для організації дистанційного навчання»

Дата: 02.02.2023 15:42

З метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану 27 січня 2023 року відбувся методичний практикум «Сучасні онлайн – інструменти для організації дистанційного навчання» для директорів, заступників директорів та керівників шкільних методичних об’єднань.

Модератором, наставником, який здійснює керівництво та організацію роботи  в даному напрямку, виступила Ірина СЕДЛЕЦЬКА, начальник відділу освіти Олександрівської селищної ради. Під час заходу були розглянуті питання:

• Photopea - ефективний онлайн-інструмент для оцінювання учнівських робіт в умовах дистанційного навчання (Людмила  ЛУПОЛ, директор Петрівського ЗЗСО І-ІІ ступенів);
  • тести національної освітньої платформи «Всеосвіта» - ефективний онлайн-інструмент для оцінювання рівня знань учнів під час дистанційного навчання (Людмила  ЛУПОЛ, директор Петрівського ЗЗСО І-ІІ ступенів; директори закладів).

Проведення методичного практикуму сприяло збільшенню можливостей використання найбільш результативних форм і методів саморозвитку педагога, отриманню належних практичних навичок, сприянню обміну творчими ідеями та досвідом роботи з даного напрямку.