A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молодіжної, внутрішньої та інформаційної політики Олександрівської селищної ради Донецької області

Методичний ринг для директорів закладів загальної середньої освіти «Педагогічний досвід: моніторинг та перспективи»

Дата: 23.04.2021 15:42
Кількість переглядів: 10

        

          23 квітня 2021 року відбувся методичний ринг для директорів закладів загальної середньої освіти «Педагогічний досвід: моніторинг та перспективи», який передбачав удосконалення знань керівників щодо формування педагогічного досвіду, визначення актуальних проблем його впровадження.

          Учасники заходу працювали з тестами, аналізували педагогічні доробки конкурсантів-«дошкільників», корегуючи недоліки та добираючи правильний варіант викладення матеріалу, власноруч створювали рекламу педагогічних інновацій. Саме вправа «Інновації в освіті» стала визначальним показником зустрічі.

          Спілкування відбулося у теплій, дружній атмосфері за філіжанкою ароматної кави. За традицією, ініціатором та модератором заходу стала Ірина СЕДЛЕЦЬКА, начальник відділу освіти селищної ради. Вона вкотре приємно здивувала слухачів професійними  навичками, що спонукало присутніх до нових пошуків і звершень.

          Проблеми щодо вдосконалення набутого досвіду завжди актуальні. Не претендуючи на повне вирішення поставлених задач, директори закладів освіти намагалися через поєднання теоретичного та практичного матеріалу окреслити нові можливості впровадження в педагогічну практику інновац


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано