ПРОФЕСІЙНИЙ ІМІДЖ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА (відбувся семінар-практикум вчителів суспільних дисциплін)

Дата: 25.02.2021 14:53

25 лютого 2021 року в дистанційному форматі відбувся семінар-практикум вчителів суспільних дисциплін «Формування інформаційно-цифрової компетентності на уроках суспільних дисциплін через медіа засоби».

Участь у заході взяли вчителі історії закладів загальної середньої освіти, консультанти КУ «Центр ПРПП», провідний спеціаліст та начальник відділу освіти Олександрівської селищної ради.

У ході семінару були розглянуті актуальні та нагальні питання роботи вчителів суспільних дисциплін щодо формування цифрової компетентності через медіа засоби.

Так, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Очеретинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіляр Тетяна Вікторівна презентувала свій творчий доробок відповідно до вказаної теми та провела практичну роботу з учасниками семінару «Використання інноваційних електронних освітніх ресурсів навчального призначення для візуалізації джерел інформації».

Захід сприяв популяризації успішного досвіду щодо використання інноваційних методів та форм роботи вчителя історії Кіляр Т.В.

Завершився семінар-практикум обговоренням та щирими словами вдячності колег – вчителів суспільних дисциплін.

Відділ освіти та КУ «Центр ПРПП» доєднуються до усіх побажань і висловлюють щиру подяку Тетяні Вікторівні.

Так тримати!