Педагогічна майстерня вчителів зарубіжної літератури

Дата: 18.01.2021 14:19

Під час зимових канікул учителі закладів освіти громади продовжують творчо співпрацювати в синхронному режимі дистанційного формату щодо підвищення професійної компетентності. 18 січня 2021 року відбувся семінар-практикум для учителів зарубіжної літератури з теми «Розвиток креативної компетентності учнів за допомогою використання інтерактивних методів навчання на уроках зарубіжної літератури».

До своєї педагогічної майстерні колег запросила Марочкевич Наталя Миколаївна, вчитель Новоолександрівського НВК І-ІІІ ступенів. Було порушене важливе питання мотивації навчання, організації роботи над проблемними питаннями творів зарубіжної літератури. Педагоги виконали безліч вправ і засвоїли низку правил щодо використання інтерактивних методів. Далі майстриня запросила колег до творчої студії «Wordart», де вони вдосконалювали свої навички використання можливостей Internet у процесі викладання предмету.

До творчості спонукала тепла й дружня атмосфера спільної роботи і прагнення самовдосконалюватись, «бути в тренді» протягом життя. Так тримати!