Відбулася управлінська майстерня для керівників закладів освіти Олександрівщини з теми «Положення про атестацію педагогічних працівників: п р а к т и к у є м о»

Дата: 20.10.2023 13:57

Відбулася управлінська майстерня

для керівників закладів освіти Олександрівщини

з  теми «Положення про атестацію педагогічних працівників:

п р а к т и к у є м о»

20 жовтня 2023 року в онлайн форматі відбулася управлінська майстерня з  теми «Положення про атестацію педагогічних працівників: п р а к т и к у є м о».

Захід підготувала та була його модераторкою Тетяна ЦИМБАЛЕНКО,  консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Олександрівської селищної ради.

Учасниками управлінської майстерні стали: консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», директори та заступники директорів  закладів освіти громади.

Захід було проведено з метою надання методичної допомоги з питань  організації та проведення  атестації педагогічних працівників закладів освіти в 2023/2024 навчальному році шляхом практичного використання чинної нормативної бази.

На початку онлай-зустрічі Тетяна ЦИМБАЛЕНКО провела емоційне налаштування на роботу, провела вправу «Склади речення».

Протягом заходу його учасники працювали з нормативною базою щодо питань атестації педагогічних працівників, відповідали на запитання тематичного тесту, відпрацювали навички роботи з атестаційними документами нового зразка.

Під завісу зустрічі було проведено вправу  «Зворотній відлік: 3-2-1».

Управлінська майстерня дозволила керівникам закладів освіти поповнити свою управлінську скарбничку.

Захід пройшов на високому організаційному та методичному рівні.