Відбулося засідання ММО класних керівників та педагогів-організаторів

Дата: 31.03.2023 13:50

Відповідно до Плану – циклограми роботи відділу освіти та КУ «Центр ПРПП» на 2022 – 2023 навчальний рік  28 березня 2023 року відбулося засідання круглого столу в рамках міжшкільного методичного об’єднання класних керівників та педагогів-організаторів. Зустріч проведено дистанційно у режимі конференції за допомогою сервісу Google meet. У творчій, робочій атмосфері учасники ММО обговорили ряд важливих та актуальних питань. А саме:

• поради класному керівнику: Як допомогти дитині не загубитися у проблемах сьогодення?;
  • поширення агресивної субкультури серед підлітків (в т.ч. «Рьодан»);
  • форми і методи втілення виховної складової освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Доповідачі (Корсун Ю.І., Коханська О.Т., Шамрай А.І.) поділилися своїм баченням проблем та варіантами іх вирішення, обмінялися досвідом із молодшими колегами.