Семінар-практикум вчителів початкових класів Олександрівщини

Дата: 10.01.2023 13:48

10 січня 2023 року  в онлайн-форматі відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів освіти Олександрівської громади  «Ігрові технології як освітній пазл Нової української школи, який підготувала та провела Філія Новостепанівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів.

На практичному онлайн-семінарі були присутні віртуальні учасники, саме: Ірина Лаврова, завідувач Філії Новостепанівсьткий НВК І-ІІ ступенів, консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», учителі 2-х класів закладів освіти громади.

На початку семінару присутніх привітала завідувач закладу Ірина Лаврова та представила творчий портрет Олени Гнатко, старшого учителя початкових класів першої кваліфікаційної категорії, яка і була головною дійовою особою практичного онлайн-заходу.

Щоб створити позитивну атмосферу СП Олени Гнатко провела ранкову зустріч з учасниками семінару «Граючись – навчаємося» (за допомогою інтерактивної дошки Jamboard).

Протягом заходу педагоги творчо співпрацювали. Олена Гнатко презентувала досвід роботи «Розвиток особистості молодшого школяра засобами  ігрових технологій» та провела з колегами педагогічний мейнстрим (популярний напрямок у сфері освіти) «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом використання універсальної ігрової технології квест» за допомогою онлайн-сервісу Jigsawplanet, онлайн-ресурсу Wordwall, сервісу  LearningApps, генераторів QR-кодів та ребусів, додатків Google документ,  Google малюнок.

Під завісу семінару відбулося його обговорення. Учасники СП поділилися думками щодо практичної частини семінару, відмітили її новизну та актуальність.

Онлайн-зустріч пройшла на високому організаційному та методичному рівні.

Дякуємо  Олені Михайлівні за серйозну, кропітку, професійну роботу щодо підготовки практичного семінару та бажаємо творчої наснаги і подальших успіхів!

Так тримати!