29 серпня 2022 року Розпочав свою роботу ІV Конгрес освітян Олександрівщини – 2022 «Нова українська школа Олександрівщини: п’ята сходинка, безпека та інновації»

Дата: 30.08.2022 13:25

Згідно з наказом начальника відділу від 15 червня 2022 року № 35/01 – 06 «Про підготовку та проведення ІV Конгресу освітян Олександрівщини – 2022»  29 серпня 2022 року розпочав свою роботу ІV Конгрес освітян   Олександрівщини – 2022 «Нова українська школа Олександрівщини: п’ята сходинка, безпека та інновації»  (далі – Конгрес). Форум працював протягом двох днів.

29 серпня 2022 року відбулися засідання предметних міжшкільних методичних об’єднань у дистанційному форматі. Ключова тема – «Готовність педагога до роботи в НУШ за новим Державним стандартом базової середньої освіти (5 клас). Засідання було проведено за формою методичних брейнстормінгів, які базувалися на презентуванні обраних модельних навчальних програм НУШ, методичного забезпечення модельних навчальних програм (календарне планування, поурочні плани  тощо), аналізі видів оцінювання (формувальне оцінювання; орієнтовна рамка оцінювання навчальних досягнень здобувачів базової середньої освіти тощо). Наскрізною лінією всіх зустрічей було визначено підвищення якості організації освітнього процесу в дистанційному форматі та посилення впливу національно – патріотичного виховання під час викладання всіх без винятку предметних галузей.