Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів іноземної мови

Дата: 30.03.2023 13:19

Відповідно до Плану – циклограми роботи відділу освіти та КУ «Центр ПРПП» на 2022 – 2023 навчальний рік 27 березня відбулося онлайн - засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів іноземної мови.

Під час заходу були опрацьовані наступні  питання:

1. Про вибір та замовлення підручників для учнів 5 та 6 класів НУШ (доповідач Вікторія Роєнко, керівник ММО; співдоповідачі – вчителі закладів освіти).
  2. Цифрові інструменти для дистанційного навчання на уроках англійської мови (доповідач Дар’я Гончарова, учитель Новоолександрівського НВК).
  3. Роль інтерактивних вправ у вивченні іноземної мови (доповідач Валерія Гундертайло, учитель Новоолександрівського НВК).
  4. Про використання Photopea для перевірки учнівських робіт під час дистанційного навчання (доповідач Аліна Синяк, вчитель англійської мови, Петрівський ЗЗСО).