Відбулося засідання ММО вчителів предметів «Основи здоров’я», «Здоров’я, безпека та добробут»

Дата: 30.03.2023 13:13

Відповідно до Плану – циклограми роботи відділу освіти та КУ «Центр ПРПП» на 2022 – 2023 навчальний рік 29 березня відбулося онлайн - засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів предметів «Основи здоров’я» та «Здоров’я, безпека та добробут» закладів освіти Олександрівської ТГ, участь у якому взяли  3  педагога – фахівця та  вчителі-предметники, що були учасниками обласних  онлайн-заходів і отримали актуальну інформацію у Viber-чаті.

Під час заходу були опрацьовані такі питання:

1.     Круглий стіл:  відбір підручників  для 6 класів НУШ.

2.     Упровадження інноваційних методів навчання під час дистанції.

3.     Співпраця закладу освіти, батьків та зацікавлених організацій щодо популяризації  здорового способу життя та профілактики небезпечних соціальних захворювань у період військових дій.

4.     Аналіз роботи за 2022/2023 н. р. Планування роботи на 2023/2024 н. р.