Вітаємо Петрівський ЗДО «Кульбабка» з перемогою в обласному конкурсі патріотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє»

Дата: 17.01.2022 13:04

Відповідно до Положення про обласний конкурс патріотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє» серед закладів освіти Донецької області (далі – Конкурс), затвердженого наказом директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 04.12.2017 № 532, з метою активізації роботи щодо святкування державних свят, відзначення пам'ятних дат і популяризації сучасних підходів до реалізації виховної роботи з національно-патріотичного напрямку серед освітніх закладів Донецької області підведено підсумки Конкурсу (протокол рішення журі конкурсу патріотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє» від 17.12.2021).

Згідно з наказом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 22 грудня 2021 року № 358/163 – 21 – ОД «Про підсумки проведення конкурсу патріотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє» серед закладів освіти Донецької області» в номінації «Найкращий патріотичний календар закладу дошкільної освіти» диплом переможця ІІІ ступеня отримав Петрівський ЗДО «Кульбабка» (директор Інна ПОЛІЩУК).

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших успіхів!