Відбулася підготовка до робочої наради щодо вивчення правил пожежної безпеки напередодні новорічних та різдвяних свят

Дата: 30.12.2021 11:33

29 грудня 2021 року спільно зі співробітниками Краматорського районного управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області та працівниками відділу освіти Олександрівської селищної ради було проведено  підготовку до робочої наради, яка відбудеться в І-й декаді 2022 року з директорами закладів освіти Олександрівської селищної ради, щодо надання консультативно – методичної  допомоги з питань виховання у дітей дбайливого ставлення у поводженні з вогнем та вивчення правил пожежної безпеки у побуті, навчання правильних дій у надзвичайних ситуаціях, дотримання правил поведінки на льоду та під час використання піротехнічних виробів.