Про проведення онлайн-засідання ММО вчителів математики, фізики та інформатики

Дата: 09.01.2023 11:21

У сучасних умовах розбудови системи освіти важливого значення набуває творчий розвиток фахівця, що потребує оновлення професійної підготовки педагогічних працівників. Саме з метою цілеспрямованої роботи та розвитку творчого потенціалу педагогів, аналізу і оцінки результатів роботи, поширення передового досвіду навчання і виховання функціонують методичні об’єднання вчителів різних напрямків.

Так, 05 січня 2023 року відбулося онлайн-засідання ММО вчителів математики, фізики та інформатики Олександрівської громади. Тема засідання «Педагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій».

Протягом заходу були розглянуті наступні питання:

1.  Діяльнісний підхід та технології навчання в Новій українській школі;

2. Сучасний урок фізики: мотивація, проєктна діяльність, поради для дистанційного навчання;

3.   Інтегроване навчання школярів як засіб формування цілісної наукової картини світу;

4. Підсумки проведення учнівських конкурсів, І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики та інформатики.

Було проведено практичне заняття з педагогами  «Підвищення ефективності різних етапів уроку. Методичні прийоми».

Колеги активно співпрацювали, ділилися досвідом, новими надбаннями, проблемами, обговорювали шляхи їх вирішення та напрямки подальшої роботи. Грунтовні та цікаві доповіді підготували Малий П.Ю, Ошуркова В.М,  Лаврова І. Б,  Протиняк Н.М. та керівник ММО Пшиченко О.А.

По завершенню заходу було прийняте рішення  про впровадження  в практику роботи запропонованих методичних прийомів та продовження активної самоосвітньої діяльності педагогів.

Учителі математики, фізики, інформатики позитивно та з оптимістичним настроєм налаштувалися на роботу в 2023 році.