Проведено онлайн-засідання міжшкільного методичного об`єднання вчителів громадянської та історичної освітньої галузі

Дата: 06.01.2023 11:07

05 січня 2023 року  відбулося  третє онлайн-засідання ММО вчителів громадянської та історичної освітньої галузі.

Під час зустрічі були розглянуті питання:

- результативність участі учнів закладів освіти у творчих конкурсах та І (шкільному) і ІІ (ТГ) етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та правознавства;

- діяльнісний підхід на уроках громадянської та історичної предметної галузі  як основа нових освітніх стандартів.

Керівник міжшкільного методичного об’єднання  Кострікова Світлана акцентувала увагу на питанні підготовки до фахового  конкурсу «Сучасний урок історії та правознавства в  Новій українській школі».  Вчителі переглянули та обговорили презентації про  дидактичні засади сучасного уроку, компетентнісний та діяльнісний  підходи.

Колеги  поділились власним досвідом, обговорили план ММО на ІІ семестр 2022/2023 навчального року.

Засідання ММО вчителів громадянської та історичної освітньої галузі відбулося в творчій, сприятливій атмосфері, на  належному  організаційному рівні.