Семінар-практикум для вчителів фізики закладів освіти Олександрівщини

Дата: 26.10.2022 10:44

25 жовтня 2022 року  стартували  в онлайн-форматі  семінари-практикуми вчителів закладів освіти Олександрівської громади. Першим підготував онлайн-зустріч в Google Meet Петрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, де відбувся семінар-практикум для вчителів фізики «Використання цифрових інструментів Coogle для ефективної організації дистанційного навчання при вивченні теми «Світлові явища» на уроках фізики».

На практичному онлайн-семінарі були присутні віртуальні учасники, саме: Ірина Седлецька, начальник відділу освіти, Людмила Лупол, директор Петрівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, Тетяна Цимбаленко, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», учителі фізики закладів освіти Олександрівської громади.

На початку семінару присутніх привітала начальник відділу освіти Ірина Седлецька. Директор Петрвського ЗЗСО Людмила Лупол представила творчий портрет Олени Камеристої, учителя фізики другої кваліфікаційної категорії, яка і була головною дійовою особою практичного онлайн-заходу.

Протягом семінару педагоги творчо співпрацювали. Олена Камериста презентувала учасникам заходу свій досвід роботи «Використання цифрових інструментів Coogle для ефективної організації дистанційного навчання» та провела практичні заняття, під час яких присутні виконували лабораторну роботу «Coogle документ копія кожному»,  використовували Coogle Форми для створення тестових завдань та їх автоматичного опрацювання, спільно використовували дошку Jamboard в Coogle для ефективної організації взаємодії учасників. Під керівництвом Олени Камеристої учасники СП створювали інтелект-карти, спільно розв’язували вправи та задачі.

Олена Камериста подідилася з учасниками семінару і досвідом роботи щодо турботи про емоційне здоров’я своїх учнів, що є надзвичайно важливим аспектом сьогодення.

Під завісу семінару відбулося його обговорення. Учасники заходу поділилися думками щодо практичної частини семінару, відмітили її новизну та актуальність.

Захід досяг своєї мети, учасники семінару підвищили інформаційну культуру та удосконалили професійну майстерність щодо використання цифрових інструментів Coogle та інноваційних методів навчання на уроках фізики.

Онлайн-зустріч пройшла на високому організаційному та методичному рівні.

Дякуємо  Олені Анатоліївні за серйозну, кропітку, професійну роботу щодо підготовки онлайн СП. Дякуємо Людмилі Анатоліївні за вимогливість, професіоналізм та підтримку свого вчителя!

Так тримати!