Вчителів математики ОТГ зустрічав Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 20.12.2019 10:14

18 грудня 2019 року Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ст. провів практичний семінар для вчителів математики закладів освіти громади на тему "Формування математичної компетентності, ціннісних і світоглядних орієнтацій учнів на уроках математики шляхом впровадження STEM i STEAM-освіти". Практичний психолог Мироненко К.В. провела цікаві вправи, які налаштували учасників семінару на активну роботу.

Учителі математики відвідали сучасний відкритий урок у 6 класі "Відношення і пропорції. Відсоткові розрахунки" вчителя вищої категорії, вчителя-методиста Горанець О.І. та стали учасниками майстер-класів: "Формування математичної компетентності учнів на уроках математики шляхом впровадження STEM i STREAM - освіти", учитель Горанець О.І. та                " Формування ціннісних і світоглядних орієнтацій учнів на уроках математики", вчитель Протиняк Н.П.

Семінар досяг своєї мети. Вчителі поглибили професійні знання щодо активного впровадження STEM i STREAM - освіти в освітній процес.

Так тримати! Бажаємо подальших успіхів!