Арт-терапія в закладах освіти

Дата: 18.02.2021 10:02

16 лютого 2021 року на базі Михайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум (онлайн) для практичних психологів, учителів основ здоров’я, педагогів організаторів з теми «Психологічний супровід освітнього процесу за допомогою використання методу арт-терапії в закладах освіти. Синергія в дії».

У ході зустрічі глядачі ознайомились із досвідом роботи практичного психолога Гуревич Кароліни Володимирівни щодо методу ігро - терапії  «Робота з іграшками – анти стрес». Учасники семінару брали участь у практичному завданні з виготовлення іграшки «Смайли-антистрес». Відео - зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері і спонукала всіх учасників до подальшого професійного самовдосконалення.