Ефективний самоменеджмент керівника – шлях до підвищення якості освіти

Дата: 04.03.2021 10:01

03 березня 2021 року відбувся семінар – практикум (онлайн) для директорів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з   теми «Самоменеджмент керівника закладу освіти як основа його самоосвітньої діяльності». Спікером заходу виступила Світлана Гундертайло, директор Новоолександрівського НВК І-ІІІ ступенів, яка презентувала власний досвід роботи щодо ефективності самоменеджменту управлінця на шляху до підвищення якості освіти.

Слухачі семінару – практикуму також стали учасниками майстер – класу «Визначення і розстановка пріоритетів як основа професіоналізму керівника та ефективності роботи закладу»,  де продовжили опановувати науку управління та сучасного менеджменту.

Світлана Миколаївна – директор-початківець, але разом із досвідченими керівниками всім слухачам удалося створити атмосферу творчого співробітництва і пошуку.