Відбувся триденний тренінг

Дата: 11.06.2019 09:46

На  базі Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено триденний тренінг відділом фізичної культури та спортивно-масової роботи облІППО, мета якого – надання теоретико-методичної і практичної допомоги щодо підвищення якості фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.  У тренінгу взяли участь 67 учителів освітніх закладів громади. Кожен із них отримав сертифікат від Української федерації «Спорт заради розвитку». Організатори тренінгу – Олексій Качан та Марина Лисенко.