Відбувся семінар - практикум для заступників директорів з навчально - виховної роботи, педагогів - організаторів та практичних пчсихологів.

Дата: 14.02.2022 09:40

11 лютого 2022 року на базі Новоолександрівського  НВК І-ІІІ ступенів відбувся семінар - практикум заступників директорів з навчально - виховної роботи, педагогів - організаторів та практичних психологів з теми "Сучасні підходи до організації виховної роботи"

Метою зібрання було підвищити рівень практичної підготовки педагогів щодо питань виховання в умовах сьогодення, розширити знання педагогів щодо принципів, методів, прийомів і форм роботи з дітьми з основних напрямів виховання, сприяти розвитку творчого потенціалу педагогів, їхньої компетентності з питань національно - патріотичного виховання.