Відділ освіти Олександрівської селищної ради Донецької області

Територія НУШ: перстпективність і наступність

     17 грудня 2019 року на базі Новостепанівського НВК відбувся управлінський семінар-практикум для заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи, дошкільних підрозділів та директорів ЗДО. Зустріч виявилася дуже корисною, цікавою та пізнавальною. Разом з дошкільнятами управлінці здійснили "Подорож до фіолетового лісу", а з першокласниками, завдяки влучним математичним засобам, повертали кольори чорно-білій лісовій галявині. Далі директор НВК Лаврова І.Б. презентувала творче портфоліо своїх заступників, а між самими заступниками -  Яцковською О.В. та Валяєвою Н.В. - відбувся методичний діалог з теми "Перспективність і наступність між закладом дошкільної освіти та Новою українською школою" 

   У практичній частині семінару - практикуму гостинно відкрила двері педагогічна майстерня заступників, де гості стали учасниками квесту " Веселковий містечок - крок назустріч", а вчитель образотворчого мистецтва Соломко Ю.Ю. провела сеанс арт-терапії "В гармонії з самим собою" 

   Підсумок  зустрічі було підведено традиційною інтерактивною вправою "Шість капелюхів".  Так тримати!  « повернутися до списку новин