Відбулося засідання МО

Дата: 04.04.2019 09:32

03.04.2019 року  на базі Олександрівського ЗЗСО відбулося засідання  методичного об’єднання вчителів російської мови і зарубіжної літератури  за темою «Розвиток комунікативних здібностей учнів на уроках мови та літератури з використанням інноваційних методів навчання»,  керівник Плахута А.П., учитель Новостепанівського НВК. З  питанням щодо впровадження  сучасних електронних освітніх ресурсів в роботі вчителя-філолога, використання інформаційно-освітнього простору для підвищення професійної компетентності виступили Плахута А.П.(Новостепанівський НВК), Марочкевич Н.М.(Новоолександрівський НВК), які підготували для колег практичні завдання.  Скабьолко Р.А. (Олександрівська ЗЗСО) зробила аналіз  проведення обласних конкурсів виразного читання «Майстер слова» та ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»,  обласного  Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості з російської мови та інтегрованого курсу «Література»,  зарубіжної літератури «Створи шедевр». Всі присутні обмінялися своїм досвідом роботи, цікавими методичними  родзинками та отримали завдання на наступне засідання.