Підведені підсумки огляд-конкурсу з облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»

Дата: 14.09.2023 09:32

З 1 по 30 липня в населених пунктах Олександрівської селищної територіальної громади відбувся огляд-конкурс з облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», головною метою якого було покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Вітаємо з перемогою в огляді-конкурсі спортивний осередок села Петрівка Перша Петрівського Другого старостинського округу. Переможці нагороджені сертифікатом на суму 10 000 гривень для придбання спортивного інвентарю.