Онлайн-засідання міжшкільного методичного об`єднання вчителів громадянської та історичної освітньої галузі

Дата: 27.03.2023 09:27

23 березня 2023 року відбулося  четверте онлайн-засідання ММО вчителів громадянської та історичної освітньої галузі.

Під час зустрічі були розглянуті питання:

- методичний супровід історії в 6 класі НУШ від модельної програми до підручників «Досліджуємо історію і суспільство» за автором Васильків І.Д.(спікер Антоніна  ШАМРАЙ);

- методичний супровід історії в 6 класі НУШ від модельної програми до підручників «Досліджуємо історію і суспільство» за автором  Пометун О. І. (спікер Надія МОМОТ);

- дистанційний урок: ефективні онлайн-застосунки (спікер Тетяна КІЛЯР)/

Під час дискусійного обговорення були визначені переваги та недоліки методичного супроводу  історії в 6 класі НУШ, визначено пріоритетний методичний інструментарій.

З метою самовдосконалення, формування цифрової  компетентності, у практичній частині засідання, вчителі ознайомилися із алгоритмом створення інтерактивних вправ, використовуючи  онлайн-сервіс WardWall.

Засідання ММО вчителів громадянської та історичної освітньої галузі  відбулося в творчій, сприятливій атмосфері, на належному організаційному рівні.