Відділ освіти Олександрівської селищної ради Донецької області

Творчий звіт талановитого вчителя

     

              28 лютого 2020 року на базі Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів суспільних дисциплін з теми «Формування високого рівня самосвідомості, національної та громадянської позиції учнів на уроках історії методами критичного мислення».

            Учасників семінару зустріли історичні персонажі давньої Греції, які тематичним виступом привітали вчителів, подарувавши  їм гарний настрій та позитивні емоції.

           Налаштувала на активну, творчу роботу учасників заходу практичний психолог закладу освіти Гуревич К.В., яка провела вправу «Кава з історичною особою». 

           Свій творчий звіт презентувала учасникам семінару старший учитель вищої кваліфікаційної категорії Пустовіт К.М.. Практична частина заходу була представлена майстер-класом Катерини Миколаївни «Українські дисиденти середини 60-х-80-х років XX ст. – виклик системі», під час якого працювали в обєднаних групах  учителі  історії та учні 11 класу. На майстер-класі  вчителька  високопрофесійно демонструвала  вміння  розвивати  такі базові якості особистості, як критичне мислення, рефлективність, комунікативність, креативність, самостійність, відповідальність за власний вибір і результати своєї діяльності.

           У ході семінару Пустовіт К.М. вкотре продемонструвала свою професійну творчість та методичну майстерність.« повернутися до списку новин