Радіодиктант

Дата: 15.11.2019 09:09

8 листопада напередодні Дня української писемності та мови учні 7-11 класів й вчителі Новостепанівського НВК приєдналися до всіх українців і взяли участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, адже любов до рідної мови - це любов до здорової духовності, до знання, світла, інтелігентності, благородства, справедливості. Бажання вдосконалити знання рідної мови діти реалізували під час інтелектуальної гри «Таємниці храму Володарки Орфорграфії». Для того, щоб відкрити храм, учні шукали ключі розгадуванням загадок , експрес-опитуванням, проводили мовну розминку.