Відділ освіти Олександрівської селищної ради Донецької області

Цифрова освіта в дії: відбувся семінар – практикум для вчителів української мови та літератури

                                    

01 лютого 2022 року на базі Опорного закладу Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар – практикум для вчителів української мови та літератури з теми «Інформаційно – цифрова компетентність учителя – вимога часу та чинник створення інтерактивного середовища».

         Метою зібрання було ознайомлення словесників з можливостями та досвідом роботи щодо використання інформаційно-цифрових технологій на уроках, заохочення до пошуку найбільш результативних форм і методів викладання української мови та літератури, збагачення власного цифрового освітнього арсеналу.

         Мотиваційну лінію комфортної атмосфери зустрічі професійно створила практичний психолог закладу Кароліна ГУРЕВИЧ, ознайомивши педагогів з особливостями покоління Z .

         Ситуація успіху панувала і на оглядовому майданчику «Цифрова компетентність – базовий компонент ефективної роботи сучасного вчителя», де разом з колегами працювала Алла ТОЛКАЧОВА, директор та вчитель української мови і літератури закладу. У практичній частині учасники семінару   взяли участь у роботі творчої лабораторії Алли ТОЛКАЧОВОЇ, де вона поділилася з колегами педагогічними знахідками щодо створення та використання інтерактивних плакатів на уроках української мови та літератури.

          Святковий і урочистий настрій для всіх присутніх створила акторська група вчителів Опорного закладу в образах Ліни КОСТЕНКО, Емми АНДІЄВСЬКОЇ та Лесі УКРАЇНКИ.

         До творчості також спонукала тепла й дружня атмосфера спільної роботи і прагнення самовдосконалюватись, «бути в тренді» протягом життя.« повернутися до списку новин