Відділ освіти Олександрівської селищної ради Донецької області

ММО працівників закладів дошкільної освіти

       

28 січня 2022 року  на базі відділу освіти Олександрівської седищної ради відбулося засідання  методичного об’єднання керівників та  вихователів ЗДО з теми: «Використання інноваційних технологій в освітньому процесі відповідно до оновленого Базового компонента дошкільної освіти».

Робота  була спрямована на підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти  в умовах нового Державного стандарту дошкільної освіти.

Відкрила засідання керівник МО Чернокол Н.Б. доповіддю на тему: «Трансформація предметно-розвиваючого середовища в ЗДО відповідно до оновленого Базового компонента дошкільної освіти».

Продовжила зустріч директор  Олександрівського ЗДО Машкова Т.В., яка поділилася досвідом «Експериментальна діяльність як засіб розвитку пізнавального інтересу у дітей дошкільного віку».

Вихователь Новоолександрівського НВК  Маячко Н.С.  ознайомила присутніх з досвідом роботи за темою: «Метод інтелектуальних карт як один  із сучасних педагогічних методів у формуванні екологічного світогляду дошкільників».

Засідання пройшло в продуктивній та творчій атмосфері.« повернутися до списку новин