Відбулося засідання творчої групи

Дата: 02.04.2019 16:52

02.04.2019 року  на базі Олександрівського ЗЗСО відбулося засідання творчої групи вчителів 1- х класів  «НУШ – крок у майбутнє» за темою «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно – літературна освітня галузь», керівник Обихвост В.О, учитель Очеретинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Розглядалися питання щодо ротаційних моделей «Щоденні 5», ТРВЗ як інструменту розвитку критичного мислення та креативності учнів. Було презентовано досвід роботи вчителів Обихвост В.О. (Очеретинський ЗЗСО)  та Поставничої І.І. (Дмитро-Дарївський НВК)