ІІ Конгрес освітян Олександрівської ОТГ

Дата: 10.09.2020 16:03

Освіта Олександрівщини в умовах кардинальних змін: забезпечити якість

(ІІ Конгрес освітян Олександрівської ОТГ)

ІІ серпневий Конгрес освітян Олександрівщини-2020 (далі – Конгрес) – головний форум навчального року. Заходи відбулися протягом 26, 27, 28 серпня. Провідна тема Конгресу –  освітні послуги  в умовах кардинальних змін,  забезпечення  якості освіти.

Програмою Конгресу було передбачено проведення секційних засідань предметних міжшкільних методичних об’єднань 26 серпня на базі Мирнодолинського НВК; виставки новаторських практик (очний формат) «Освіта Олександрівщини в умовах кардинальних змін: забезпечити якість»,  колегії  відділу із залученням керівників закладів, заступників директорів, лідерів профспілки працівників освіти і науки, керівників ММО (місце проведення – філія Золотопрудський НВК, 27 серпня ); робота  в режимі вебінарів 28 серпня безпосередньо у закладах освіти.

Проведення Виставки було зумовлене наявністю для спільноти важливого й актуального питання, яке обговорювалося під час зібрання та  стосувалося  актуальної, гарячої, часом суперечливої проблеми – організації дистанційного навчання.  Виставка сприяла обміну ідеями та думками, пошуку найкращих рішень та рекомендацій.

Колегія відділу загострила увагу  на кричущих  питаннях часу: чи виконує Нова українська школа Олександрівщини визначені новим законодавством функції,

чи витримала освіта Олександрівщини виклики, пов’язані з умовами пандемії та довготривалою дистанційною освітою, чи готові педагоги до роботи в умовах освітянської реформи, якими є виклики за підсумками другого року впровадження реформи та перспективи на майбутнє, якими є здобутки минулого навчального року.

Мети заходу було досягнуто. Конструктивний  діалог відбувся,  обговорено й визначено  найбільш ефективні шляхи реалізації освітньої реформи та розвитку конкурентоспроможної системи освіти громади.